Archiv novinek


Krásná vzpomínka - fotokniha Vzhůru do oblak
fotokniha-novinka.png  Rádi byste si uchovali vzpomínky z letu napořád? Možná Vás zaujme možnost vytvoření fotoknihy plné krás naší vlasti z ptačí perspektivy.

Svět z ptačí perspektivy
novinka-svet-z-ptaci-perspektivy.png  Dobrodružství. Zážitek, na který se jen tak nezapomíná. Možná trochu strach, ale zároveň skvělý pocit z překonání neznámého. Volnost... a neskutečná nádhera, z níž se vám zatají dech. Všechno tohle nabízí pozorovací lety. Nechte se proto vynést do oblak a podívejte se na náš svět tak, jak jej vnímají ptáci. Stojí to za to!

Noční pozorovací lety
nocni-let.jpg Už jste vyzkoušeli náš pozorovací let a chcete zkusit něco nového? Hledáte originální dárek, kterým potěšíte svou drahou polovičku? Nebo Vás prostě fascinuje pohled na krásně osvětlená noční města? Potom právě pro Vás se v naší nabídce nachází noční pozorovací lety!

Valentýnský pozorovací let
voucher-a5-vyhlidkovy-let-valentyn.jpg

Svátek všech zamilovaných se blíží a Vy se poohlížíte, jakým originálním dárkem překvapíte svou drahou polovičku?

Máme pro Vás tip! Darujte pozorovací let a s ním nezapomenutelný romantický zážitek.

Podíváte se společně nad krajinu jižních Čech a vyzkoušíte něco nového. Prohlídnete si třeba svůj dům, krásy jihočeských měst i rozmanité přírody. A to vše z trochu jiného úhlu pohledu.

Vybrat si můžete z připravených tras, nebo se domluvit individuálně na telefonním čísle 731 410 600.

Můžete letět přímo na Valentýna, pokud Vám však tento den nevyhovuje, nebo letu nebude přát počasí, tak není problém termín změnit. Vše záleží na domluvě.


Léto a s ním i pozorovací lety v plném proudu!
letani-letni.jpg Léto je v plném proudu a s ním i příjemné počasí pro létání. Pomalu se však blíží ke konci. Proto neváhejte a užijte si ho společně s námi nezapomenutelným zážitkem při pozorovacím letu! Letní počasí a pohoda přímo vybízí k tomu vyzkoušet něco nového. Takže pokud jste s námi ještě neletěli, neváhejte využít příležitosti vidět Jižní Čechy trochu jinak a určitě nebudete litovat.

Jarní pozorovací létání
vyhlidkovy-let-jaro.jpg Po velmi mírné zimě nám přišlo jaro.

Létání na sv. Valentýna 14.2. 2014
let.jpg

Užíváme každého dne, kdy nám počasí dovolí létat. A na sv. Valentýna obzvlášť!

 


Pronájem letadla Cessna 172
pronajem-letadla-cessna-172.jpg Nově Vám přinášíme možnost pronajmout si letadlo Cessna 172 pro Váš rekreační let, pilotní výcvik, letecké hlídkování nebo pozorovací let.

Zimní létání začíná
img-1880.jpg Zimní pozorovací lety mají své jedinečné kouzlo podobně jako je tomu u nočního létání. 

NOČNÍ LETY 5.10. - 19.11. - další možnost jaro 2014
budejovice-v-noci.jpg

Přinášíme Vám velmi netradiční zážitek - Noční let nad Budějovickem. 


Podzimní krajina
 zamek-hluboka-v-oparu.JPG

Podzimní období má při pozorovacím letu své kouzlo. Krajina nám hraje všemi barvami, v letadle nám je příjemně, protože Slunce už tolik nepálí. Pokud nám to počasí dovolí, létáme každý den na jihu Čech. Během letu občas fotíme tu nádheru, kterou vidíme, abychom se s vámi o ní podělili alespoň na fotkách, pokud jste ji tedy s námi již také neviděli naživo. :) 

24.9. jsme létali nad Šumavou, více fotek ZDE


Létání nad Jindřichohradeckem
 Létali jsme o víkendu nad Jindřichohradeckem, kde se konal Jindřichohradecký pohár v parašutismu. Počasí přálo jak soutěžícím, tak nám při pozorovacích letech. Hradečáci se chtěli podívat jak vypadá z ptačí perspektivy Jindřichův Hradec, Deštná, Červená lhota, Landštejn, Česká Kanada a další krásy jejich kraj, tak jsme jim to při západu Slunce z Cessny ukázali :)

Pozorovací let nad České Budějovice
 Začaly nám prázdniny, ideální čas na dovolené a zážitky. Dopřejte si Vy, Vaše rodina, partner nebo kamarádi prázdninový originální zážitek a poznejte s námi krajinu kolem Českých Budějovic, Lipna, Tábora, Strakonic a Jindřichova Hradce z ptačí perspektivy.

Počasí na létání
 Po deštivých dnech nás čekají dny ideální na pozorovací lety. 

Noční létání
%galerie4% 28.5. jsme si zalétali po západu Slunce nad Českými Budějovicemi a jeho okolím. Když je hezké počasí, je létání v noci úžasným zážitkem. Pár fotek z letu focených mobilem najdete, když kliknete na odkaz.

Spuštění nových stránek
da-20-katana.jpg Po delší přípravě spouštíme nové stránky, které mají za cíl jediné a to přinášet Vám více informací o tom, co děláme, kde létáme, jaké všechny možné zážitky s námi můžete podniknout.